Bazı kişiler nereye giderlerse etraflarına mutluluk verirler .

Bazı kişilerse ne zaman giderlerse...

Oscar WİLDE

347, 10 * 10 ebadındaki bir tahta üzerinde, 4 ile 10 zoruk derecesi arasında, 4 den 10 renke kadar olan parçaları en az 5 parçayı yan yana getirip sabitleyerek, arka plandaki resmin tamamını açmak esaslı keyifli ve hoş vakit geçirici bir yapboz.net zeka oyunudur.

On-line 347 oynamak için tıklayınız..

Siyah boş karenin yerini, ona bitişik ve amacınıza uygun renkli kareyi tıklayarak değiştirip, istediğiniz renklerdeki ve sayılardaki kareleri yanyana getirebilirsiniz.

On-line 347 oynamak için tıklayınız..

Oynamış olduğunuz seviyeye göre, yanyana getirmeniz ya da sabitlemeniz gerekli olan kare sayısı size bildirilmektedir. 4. seviyede 40 kare açmanız gerekirken, 10. seviyede bu 99 kareye ulaşmakta. Yani tahtadaki tüm kareler :)

On-line 347 oynamak için tıklayınız..

BİRAZ DA GÜLELİM - II

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacagini düsünerek arabasindan inerken, yoldan hizla geçen bir kamyon, sürücü tarafindaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına firsat bırakmadan avukat isterik bir sekilde haykırmaya başlar. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir.

Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum" der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlaniyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor..."

"Nasıl söylersin böyle bir şeyi ? " diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş. Görmüyor musun? Kamyon sana carptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun"

"Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "Rolex'im de gitmiş"

 
Toplist100.Net Toplist SMSGrup Toplist Lider100.Com